prawo jazdy Kraków 4

Prawo jazdy

Chcesz zrobić prawo jazdy w Krakowie?

Zapraszamy do OESu na najlepszy kurs nauki jazdy w Krakowie!

Prawo jazdy jest dokumentem uprawniającym do kierowania pojazdami kategorii określonej w dokumencie. Aby uzyskać uprawnienie, należy ukończyć szkolenie podstawowe z zakresu danej kategorii prawa jazdy oraz zdać egzamin zewnętrzny w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krakowie.

kurs nauki jazdy Kraków

W Krakowie znajdują się dwa ośrodki egzaminacyjne dla kategorii B. Kursanci prawa jazdy kategorii B mogą wybierać między ośrodkiem przy ul. Nowohuckiej 33A oraz ośrodkiem przy ul. Balickiej 127. Decydując się na kurs nauki jazdy w Krakowie w OESie – sam wybierasz, gdzie będziesz zdawać egzamin, a my przygotowujemy Cię do egzaminu w obrębie ośrodka, który wybrałeś. Pojazdy, które wykorzystujemy podczas szkolenia praktycznego, są takie same jak podczas egzaminu państwowego. Nauka jazdy w Krakowie z nami to czysta przyjemność!

Kurs nauki jazdy – Kraków

Kategoria AM, A1, A2, A, B+E oraz kategorie wyższe – C, C+E, D, D+E zdają egzamin w placówce przy ul. Nowohuckiej.

U nas szkolenie z części teoretycznej prawa jazdy możesz zrealizować w jednej z wybranych przez siebie form:

prawo jazdy Kraków

  • kurs weekendowy – kurs intensywny, zajęcia są skumulowane tak, aby zrealizować teorię w trakcie jednego weekendu, jest to oferta dla osób, które w tygodniu mają dużo innych zajęć i obowiązków i nie mogliby uczestniczyć w standardowym kursie;
  • kurs dwutygodniowy – zajęcia teoretyczne prowadzone w ramach kursu prowadzone są codziennie, w dni powszednie przez 2 tygodnie. Jednorazowo zajęcia trwają zdecydowanie krócej niż w przypadku kursu weekendowego, dzięki czemu jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które preferują mniej intensywny a regularny tryb nauki. Kurs dwutygodniowy odbywa się w popołudniami (od godz. 19.00), ale istnieje możliwość uczestniczenia w kursach porannych (od godz. 9.00);
  • kurs w formie e-learningu – to szkolenie, w ramach którego część teoretyczna realizowana jest przez Internet. Szkoły, które mogą realizować tego typu szkolenia – muszą posiadać status SUPER OSK – my taki posiadamy :) Kurs e-learningowy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią uczyć się indywidualnie. Jest to doskonałe rozwiązanie również dla osób, które przebywają za granicą. Wystarczy tylko mieć urządzenie (komputer, tablet) z dostępem do Internetu.

Profil kandydata na kierowcę PKK, czyli co zrobić, żeby zapisać się na kurs nauki jazdy?

Żeby zapisać się na kurs prawo jazdy w Krakowie (każdej kategorii) potrzebny jest profil kandydata na kierowcę. PKK uzyskać można w wydziale komunikacji, właściwym dla miejsca zameldowania kursanta. Do wyrobienia profilu niezbędne jest zaświadczenie lekarskie, wydane przez lekarza uprawnionego do badania kierowców oraz jedno zdjęcie. Uwaga! Zdjęcie musi być frontalne. Zaświadczenie i zdjęcie wraz z wnioskiem składa się w wydziale komunikacji.

Na podstawie złożonych dokumentów wydawany jest numer PKK. Jeśli masz już numer PKK – wówczas możesz zapisać się na kurs nauka jazdy Kraków i rozpocząć szkolenie, które doprowadzi Cię do zdania prawa jazdy. Zapraszamy!

Co definiuje nasz ośrodek? 

Działamy profesjonalnie, a nasi klienci po odbytym kursie stają się pełnoprawnymi posiadaczami prawa jazdy nie tylko kategorii B. W naszej ofercie można znaleźć szkolenie na prawo jazdy w każdej kategorii dostępnej w Polsce zaczynając od A, a kończąc na kategorii D. Zatrudniamy profesjonalnych i doświadczonych instruktorów, którzy doskonale przygotują Cię do egzaminów państwowych. Przykładamy szczególną wagę zarówno do wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej. Dzięki nam zdobędziesz wymagane doświadczenie.

Nauka jazdy 

Podstawowym elementem przygotowawczym do egzaminu na prawo jazdy jest nabycie umiejętności dotyczących prowadzenia pojazdu oraz prawidłowego poruszania się po drogach. Oferujemy kompleksową naukę jazdy z naszymi instruktorami. Każdy z nich jest niezwykle uprzejmy i doświadczony, zatem przekaże Ci potrzebną wiedzę. Jeśli interesuje Cię nauka jazdy w Krakowie i szukasz niezawodnej szkoły – zapisz się na jeden z naszych kursów. Gwarantujemy zadowolenie ze współpracy.

Kursy specjalistyczne

Do naszych usług nie należy tylko nauka jazdy, są to również kursy specjalistyczne. Do których możemy zaliczyć szkolenia instruktorów, szkolenie z przewozu materiałów niebezpiecznych, kurs dla początkujących jak i kurs doskonalący. Kurs HDS oraz kurs operatora żurawia przeładunkowego, kursy na wózki widłowe i wiele innych. Zapoznaj się szczegółowo z naszą ofertą, jesteśmy pewni, że oferujemy to, czego szukasz.

Korzystne ceny

Korzystne ceny oraz szeroki zakres usług jest naszą dodatkową zaletą. Jesteśmy jedną z niewielu firm cieszących się tak dużym zainteresowaniem wśród klientów. Nauka jazdy jest dla nas nie tylko kursem, który należy odbyć. Mamy świadomość, że nasi kursanci będą poruszać się pojazdami, dlatego przykładamy szczególną wagę do tego, aby należycie ich przygotować. Z naszą pomocą z pewnością zdasz egzamin na prawo jazdy i będziesz cieszyć się bezpieczną jazdą!

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o egzaminie na prawo jazdy. Jeśli chcesz napisać się na jeden z kursów i przystąpić do nauki jazdy w Krakowie, w zakładce kontakt znajdziesz najważniejsze informacje. Czekamy na Twoje zgłoszenie!