prawo jazdy b kraków 1

Poznaj Nas

Witamy Państwa na nowej stronie Ośrodka Szkolenia Kierowców „OES” w Krakowie
Jesteśmy największym ośrodkiem szkolenia kierowców w całej Małopolsce. Posiadamy aż 6 oddziałów zlokalizowanych w Krakowie, Wieliczce i Zabierzowie.
Nasza działalność rozpoczęła się w 2001 roku. Oprócz kursów wszystkich kategorii prawa jazdy (AM, A1, A2, A, B1, B, B+E, C, C+E, D) dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo szereg innych szkoleń zawodowych:

kursów kwalifikacji wstępnej, przyspieszonej, uzupełniającej
szkoleń okresowych
kursów ADR
kursów na wózki widłowe
kursów na instruktorów nauki jazdy oraz na wykładowcę
warsztatów doskonalących dla instruktorów i wykładowców
kursów HDS
kursów na diagnostów samochodowych
karty rowerowej
oraz prawa jazdy w języku angielskim!!!!

Nasza szkoła nauki jazdy ukierunkowana jest na bezstresowo i rzetelnie prowadzone szkolenia.

Zwieńczeniem naszej działalności na rynku i świadczenia usług na wysokim poziomie jest otrzymana w 2011 roku Akredytacja Kuratorium Oświaty.
Dodatkowo w lipcu 2013 roku jako jeden z pierwszych ośrodków w Krakowie, spełniliśmy dodatkowe wymagania i uzyskaliśmy status SUPER OSK.

Nasz ośrodek oferuje:

teorię on-line dla kursów prawa jazdy wszystkich kategorii (szkolenie przez Internet najnowszym systemem e-learning),
szkolenie teoretyczne indywidualne lub w grupie,
wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną,
dogodne terminy zajęć – przystosowane indywidualnie do potrzeb kursanta,
możliwość wyboru instruktora prowadzącego,
materiały szkoleniowe dostosowane do nowej formy egzaminu państwowego,
własny plac manewrowy, całkowicie przystosowany do nowych egzaminów, podczas szkolenia w zakresie kat. A, A1, A2 udostępniamy specjalny pomiar prędkości umożliwiający precyzyjne przygotowanie do egzaminu
pojazdy obowiązujące na egzaminie państwowym,
podstawianie pojazdu na egzamin państwowy (dot. kat. B1),
badania lekarskie i psychotechniczne.
Zajęcia teoretyczne prowadzimy w tygodniu w systemie rannym i wieczorowym. Teorię można też odbyć w krótszym czasie na kursach weekendowych.

Na zajęcia praktyczne umawiają się Państwo indywidualnie w biurze przy rozpoczęciu kursu, w terminach dogodnych dla Państwa.

Na Państwa życzenia układamy z góry harmonogram na wszystkie jazdy w ilości objętej programem szkolenia.
Szkolenie praktyczne odbywa się na pojazdach tych samych marek, jak na egzaminie państwowym.

Współpracujemy też z Urzędami Pracy, PFRON-ami, PCPR-ami, MOPS-ami i GOPS-ami, co otwiera przed Państwem możliwość sfinansowania kursu kat. B, C, C+E, D, kursu instruktorskiego, kursów kwalifikacji wstępnej i przyspieszonej, szkoleń okresowych oraz szkoleń na operatorów wózków widłowych.

W trosce o wygodę naszych klientów oferujemy:

dogodną lokalizację naszych biur i sal wykładowych (okolice uczelni, centrum, Kazimierza i Prokocimia), badania lekarskie i psychologiczne możliwe do wykonania w naszej pracowni psychotechnicznej w dogodnych dla Państwa terminach, załatwienie formalności w urzędzie w związku z rozpoczęciem kursu, w tym uzyskanie Profilu Kandydata na Kierowcę,
konsultacje indywidualne przed egzaminem, jazdy doszkalające, wykwalifikowaną kadrę liczącą ok. 50 szkoleniowców, w tym: instruktorów i wykładowców, egzaminatorów , BHP-owców, ratowników medycznych, lekarzy, psychologów oraz metodyków nauczania, którzy podchodzą indywidualnie do każdego kursanta dostosowując własne metody szkoleniowe do umiejętności i predyspozycji osoby szkolonej, posiadającą wieloletnie doświadczenie.